KİLİS MUSABEYLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

lçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mecit ÖZDAĞ´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mecit ÖZDAĞ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nın 93.yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
lçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mecit ÖZDAĞ´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

93 yıldır büyük coşkuyla kutladığımız Cumhuriyet, ülkemiz için sadece bir yönetim şekli değil, aynı zamanda tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir.

Cumhuriyet, getirdiği yeni açılımlarla Türk insanının ufkunu genişletmiş, ekonomik, sosyal ve siyasal hayatımıza görülmemiş bir dinamizm kazandırmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, önünde uzanan aydınlık yolda, her zaman emin adımlarla ilerleyip bu yolda benimsediği tüm ilkeleri muhafaza ederek, medeni dünyanın onurlu bir üyesi olmaya dün olduğu gibi bugünde devam edecektir.

15 Temmuz darbe girişiminde de iç ve dış tehditleri bertaraf etmesini çok iyi bildiğini bir kez daha ispat eden aziz milletimiz, bundan sonraki siyasi ve sosyal hayatında da insanlık onur ve şerefine yakışır bir halde hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemesini sürdürecek, Cumhuriyetin getirdiği kazanımları en güzel şekilde korumasını bilecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´mızı canı gönülden kutluyor, başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

 

 

                                                                                                                                            Mecit ÖZDAĞ

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Pınar mah. Hükümet Konağı Yanı. Musabeyli KİLİS - 0 348 746 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.